VÍCE NA RESCUEMARATHON.CZ

Rescue Marathon je akce, na které si všichni zúčastnění (ať už organizátoři, zasahující nebo figuranti) sáhnou na pomyslné dno – psychických i fyzických možností. Pro zdravotníky to platí dvojnásob, protože se musí naučit jednat pod tlakem a musí naprosto spoléhat na ostatní čelený svého týmu.
bbb
Charakteristický je marathon v podobě několika stanovišť v terénu a noční modelové situace, na které se týmy spojují a kooperují dohromady, dále workshopy a spousta dalšího.

Report z ročníku 2018, fotky ke shlédnutí zde, reportáže z České televize zde (čas 44:42), zde (čas 15:39), zde (čas 3:38:40) a zde (čas 15:53).

Report RM KE 2018, fotky zde.


Report z ročníku 2017, video z akce zde, fotky ke shlédnutí zde, článek na požáry.cz, záznam na Českém rozhlase, reportáž Studio 6 Víkend, reportáž ČT – Události, sestřih ČT – Severovýchod, obsáhlá reportáž ČT – Severovýchod.

Report z ročníku 2016, video zde, fotky ke shlédnutí zde, Pardubický deník, blog iDnes.cz, ČT – Týden v regionech, ČT – severovýchod.

Report RM KE 2016, fotky zde, videa z akce zde a zde.

Report z ročníku 2015, video zde, fotky ke shlédnutí zde, chrudimský deník zde a zde, napsali o nás Medic Děčín, RadyvNouzi, záznamy ze stanoviště TANR a více info o ročníku.

Report z ročníku 2014, promovideo dětské i dospělé verze zde, video ke shlédnutí zde, výběr fotek, chrudimský deník, události112 a český rozhlas sever, více info o ročníku.

Report z Kids edition 2014, videa ke shlédnutí zde a zde, výběr fotek, článek radyvnouzi.cz a chrudimský deník, více info o ročníku.

Report z ročníku 2013, videa ke shlédnutí zde a zde, článek chrudimský deník, článek radyvnouzi.cz, foto z akce, více informací.

Report z ročníku 2012, video ke shlédnutí zde, článek z radyvnouzi.cz, článek požáry.cz, foto z akce, více informací.

Report z ročníku 2011, video ke shlédnutí zde, článek jablonecký deník, článek chrudimský deník, foto z akce, více informací.

Foto z ročníku 2010, video ke shlédnutí zde, a také více informací o ročníku.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem RESCUE MARATHON

Komentování bylo ukončeno.


Adresa
7. Místní skupina při
Oblastním spolku ČČK Praha 1
Hellichova 11b/632
118 00 Praha 1 (Malá Strana)
Klubovna
Hellichova 11b
118 00 Praha 1 (Malá Strana)
Kontaktní osoba

Ivana Césarová: ivcanka@gmail.com

Vedení skupiny: 7ms@cckpraha1.cz